W dniach 13–15 stycznia 2026 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się 5. edycja Solar Energy Expo, największych targów przemysłu odnawialnych źródeł energii w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz branży energetycznej, ponownie zgromadzi producentów, dystrybutorów, inwestorów i ekspertów związanych z rynkiem fotowoltaiki, magazynowania energii, pomp ciepła, elektromobilności oraz efektywności energetycznej.
Jak jednogłośnie podkreślali wystawcy i goście – gazownictwo potrzebuje Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Spotkanie okazało się sukcesem na wielu płaszczyznach.
Ponad 140 wystawców z Polski, Estonii, Niemiec, Szwajcarii i Czech, największa w historii wydarzenia powierzchnia ekspozycji oraz najważniejsze dla branży tematy – tak w tym roku będą wyglądały XII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Wydarzenie od pierwszej edycji współorganizowane jest przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa.
Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Tradycją wydarzenia jest merytoryczne spotkanie organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, współorganizatora targów.
Na tegorocznych targach Warsaw HVAC Expo, które odbędą się w dniach 25-27.02.2025 w Ptak Expo w Nadarzynie, Grupa Klima-Therm zaprezentuje na wspólnym stoisku ofertę marek Fujitsu, Klimor, KAISAI i Klima-Therm by Sabiana. Nie zabraknie nowości w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych, rozwiązań wody lodowej, a także pomp ciepła.
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie branżowe, które w tym roku odbędzie się już po raz 20. Wrześniowa edycja targów w Gliwicach to aż trzy imprezy w jednym miejscu i czasie.
Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. To wydarzenie współorganizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa ma ugruntowaną pozycję na rynku i gromadzi kluczowych producentów, dostawców oraz ekspertów związanych z szeroko pojętym sektorem gazowniczym, ciepłowniczym i energetycznym.
Na tegorocznych targach Warsaw HVAC Expo, które odbędą się w dniach 27-29.02.2024 roku, Grupa Klima-Therm zaprezentuje na wspólnym stoisku ofertę marek Fujitsu, Kaisai i Klimor. Nie zabraknie nowości w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych, rozwiązań z segmentu OZE, a także systemów wentylacji.
W związku zaistniała sytuacją epidemiologiczną w kraju przesunęliśmy termin 13 edycji Targów SIBEX – NOWOCZESNY DOM I OGRÓD oraz Targów Grzewczych i Instalacyjnych EKO-INSTALexpo, które miały się odbyć w dniach 13-15 marca 2020 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Ponad 130 wystawców z Polski, Ukrainy, Niemiec, Szwajcarii, Czech i Słowacji od 19 do 20 kwietnia weźmie udział w XII Targach Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, a Zwiedzający wciąż mogą odebrać na stronie https://www.targikielce.pl/expo-gas bezpłatny bilet na wydarzenie.
W obecnym, trudnym czasie wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Branża targowa ma teraz przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów dla przedsiębiorstw będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług.
Zapraszamy do udziału w Forum Budowy i Modernizacji Nieruchomości Silesia Property Expo oraz Targach Urządzeń i Technologii Dźwigowych LIFTexpo, które odbędą się w dniach 29 – 30 maja 2019 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Wartość branżowych spotkań znacznie wzrasta w czasie ważnych dla branży momentów. Targi EXPO-GAS odbędą się od 8 do 10 kwietnia 2025 roku.
Targi Kielce oraz Izba Gospodarcza Gazownictwa po raz dwunasty zapraszają na Targi Techniki Gazowniczej od 19 do 20 kwietnia 2023 roku!
W Kielcach odbyły się (15-16 września br.) XI Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, zorganizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa i Targi Kielce.