Nowoczesne, innowacyjne, wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie – takie produkty zgłosili wystawcy targów Expopower i GreenPOWER do konkursu o Złoty Medal MTP. 9 z nich zyskało pozytywną rekomendację sądu konkursowego.
Już niebawem znów spotkamy się na Targach Instalacje. Jak zwykle w ramach Klubu Instalatora – gwarantujemy świetną zabawę i wysokiej jakości doradztwo.
W dniach 23-26 kwietnia 2018 roku w Poznaniu rozpocznie się 12. edycja targów INSTALACJE, które należą do najważniejszych wydarzeń branży instalacyjnej w Europie Środkowej. Wśród wystawców nie zabraknie marki Purmo – światowego lidera na rynku grzewczym.
W dniach 20-22 kwietnia 2016 r. na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach odbędzie się pierwsza edycja targów POL-ECO-SYSTEM Silesia.
Celem targów POL-ECO-SYSTEM 2016 jest kompleksowe przedstawienie zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem, wymiana międzynarodowych doświadczeń, inspirowanie krajowego sektora do rozwoju oraz wspieranie wystawców w znalezieniu partnerów biznesowych
Idea przewodnia konferencji to dyskusja panelowa połączona z wystawą sprzętu i nowych rozwiązań technologicznych. Jest to reprezentatywne w skali kraju forum wymiany doświadczeń profesjonalistów, na co dzień zajmujących się diagnostyką uszkodzeń ciepłowniczych sieci preizolowanych.
Z danych Europejskiej Agencji Środowiskowej (EEA) wynika, że prawie połowa z 50 miast europejskich z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem to miejscowości położone w Polsce.
„Świetna robota, niezapomniany klimat i najlepsza edycja od wielu lat” - tak wystawcy komentowali targi INSTALACJE 2016. To największe wydarzenie dla branży instalacyjnej w Polsce odbyło się w Poznaniu w dniach 25-28 kwietnia 2016.
Polski rynek energetyczny musi zmierzyć się z poważnymi problemami i wyzwaniami, wynikającymi z uwarunkowań krajowych oraz europejskich.
MOVIDA zaprasza na masterclass MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, które odbędzie się w dniach 23-24-25 stycznia 2018 r. w Poznaniu.
O godzinie 12.00 we wtorek 27.10.2015 r. oficjalnie otwarto Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM.
W Poznaniu na POL-ECO-SYSTEM prezentuje się absolutna czołówka polskiej i zagranicznej branży komunalnej i zrównoważonego rozwoju. W tegorocznej edycji ponad 25 proc. wystawców pochodzi spoza Polski i to grono stale się powiększa.
Wielozadaniowe, wyznaczające nowe standardy, upraszczające procesy – nowości, które zobaczyć będzie podczas najbliższych targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu (11-14.10.2016) to rynkowa pierwsza klasa.
III Forum Diagnostów Ciepłowniczych Sieci Preizolowanych
Zapotrzebowanie na energię w Polsce jest ogromne. Wybrać pompę ciepła, czy raczej zainwestować w mikroinstalacje? Możliwości jest wiele.