WILO Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Pionowe grzejniki zmieścimy wszędzie zdjęcie

Pionowe grzejniki zmieścimy wszędzie

Tradycyjne grzejniki w formie poziomej zajmują więcej miejsca wzdłuż ścian. Dlatego bywa ciężko rozmieścić je w pokoju, tak by nie były zasłonięte meblami. 

Czytaj więcej

 
Ciepło w wersji smart. Mobilna kontrola systemów grzewczych zdjęcie

Ciepło w wersji smart. Mobilna kontrola systemów grzewczych

Technologia inteligentnych domów na dobre zagościła w sferze nieruchomości i stała się niemal naturalnym elementem aranżacji naszych mieszkań. Nic dziwnego. Mobilne zarządzanie zespołem domowych urządzeń, oprócz wygody i komfortu psychicznego zapewnia także oszczędność – czasu, pieniędzy i środowiska. Zalety te są szczególnie widoczne w sferze ciepłownictwa.

Czytaj więcej

 
Nowa aplikacja Panasonic Datanavi ułatwiająca konserwację systemów ogrzewania i chłodzenia zdjęcie

Nowa aplikacja Panasonic Datanavi ułatwiająca konserwację systemów ogrzewania i chłodzenia

Panasonic zaprezentował aplikację Datanavi mającą na celu szybsze uruchomienie i konserwację urządzeń grzewczo-chłodzących. Rozwiązanie wykorzystuje innowacyjną technologię Panasonic do przekazywania informacji za pomocą światła, Light ID. 

Czytaj więcej

 
Bosch EasyService – gwarancja profesjonalnej i nowoczesnej usługi zdjęcie

Bosch EasyService – gwarancja profesjonalnej i nowoczesnej usługi

Inteligentna aplikacja, która ułatwia realizację prac w zakresie uruchamiania, konserwacji i serwisu urządzeń.

Czytaj więcej

 
Aplikacja mobilna ułatwiająca wybór urządzenia Ariston zdjęcie

Aplikacja mobilna ułatwiająca wybór urządzenia Ariston

Zaawansowane technologie multimedialne pewnym krokiem wchodzą do świata urządzeń grzewczych.

Czytaj więcej

 
Grzejnik radiacyjny - ciepło na życzenie zdjęcie

Grzejnik radiacyjny - ciepło na życzenie

Nowoczesny design czy modny kolor to nie wszystko, gdyż grzejnik musi przede wszystkim zapewnić komfort cieplny i oszczędność energii. Dzięki płycie promieniującej z aluminium dostarczy ciepło do każdego zakątka w pokoju. Aplikacja sterująca oraz czujniki ruchu i światła, zapewnią ciepło wtedy, kiedy będziemy go potrzebować.  

Czytaj więcej

 
Grzejnik włączy się, kiedy wrócisz zdjęcie

Grzejnik włączy się, kiedy wrócisz

Przykładowo, zaraz po naszym wyjściu z domu o godz. 7:00, grzejnik sam wyłącza się, obniżając temperaturę do 16,5 st.C. Natomiast zanim wrócimy, włączy się, aby w porze naszego powrotu o 18:00, temperatura wynosiła 20 st.C. Dzięki inteligentnemu sterowaniu, możemy zaoszczędzić 45% kosztów ogrzewania elektrycznego.

Czytaj więcej

 
Grzejniki pionowe zajmują mniej miejsca zdjęcie

Grzejniki pionowe zajmują mniej miejsca

Standardowo grzejniki mają formę poziomą, dlatego zajmują więcej miejsca, które moglibyśmy wykorzystać na ustawienie mebli. Jednak zakupić można także pionowe, których szerokość ma mniej niż 0,5 metra. Takie wąskie grzejniki można zainstalować niemal wszędzie. Dodatkowo można sterować nimi za pomocą telefonu lub tabletu, a nawet potrafią same zarządzać swoją pracą.

Czytaj więcej

 
Nowy grzejnik łazienkowy klasy premium zdjęcie

Nowy grzejnik łazienkowy klasy premium

Z nowym rokiem, na rynku pojawił się grzejnik, wyposażony w czujniki ruchu, światła i otwartych okien, którym sterować można, poprzez aplikację w smartfonie. Może jednocześnie suszyć ręczniki i ogrzewać łazienkę.

Czytaj więcej

 
Szybkie i łatwe dokumentowanie zleceń zdjęcie

Szybkie i łatwe dokumentowanie zleceń

Aplikacja Mobilny Serwisant zapewnia szybkie i łatwe dokumentowanie zleceń w postaci notatek i zdjęć wykonywanych telefonem lub tabletem. Jednym kliknięciem archiwizujesz i porządkujesz zdjęcia oraz opisy wykonanych zleceń.

Czytaj więcej

 
Jak zadbać o ciepłą wodę na działce? zdjęcie

Jak zadbać o ciepłą wodę na działce?

Jednym ze sposobów na zapewnienie stałego dostępu do ciepłej wody w domkach letniskowych i działkowych altanach jest pojemnościowy ogrzewacz wody (np. w wersji slim). Możemy wybrać model z procesorem smart, sterowaniem za pomocą aplikacji i systemem, który chroni przed bakteriami Legionella.

Czytaj więcej

 
Ogrzewanie podczas nieobecności i w nocy zdjęcie

Ogrzewanie podczas nieobecności i w nocy

Po naszym wyjściu do pracy czy szkoły - grzejnik automatycznie obniży temperaturę w pomieszczeniu, a podniesie ją przed naszym powrotem do domu. Dodatkowo urządzenie potrafi samoczynnie obniżać temperaturę, gdy śpimy.

Czytaj więcej

 
Grzejnik z czujnikami sterowany telefonem zdjęcie

Grzejnik z czujnikami sterowany telefonem

Od tego roku, na polskim rynku, dostępny jest grzejnik radiacyjny w kolorze antracytowym, którym sterować można za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie. 

Czytaj więcej

 
Podgrzewacz wody idealnie dopasowany dzięki aplikacji mobilnej zdjęcie

Podgrzewacz wody idealnie dopasowany dzięki aplikacji mobilnej

Zobaczyć produkt we własnym domu… przed zakupem? Okazuje się, że dla najnowszych technologii nie ma rzeczy niemożliwych. Marka Ariston zaprezentowała właśnie pomysłową aplikację na smartfony i tablety, która pozwala na „wirtualny”, próbny montaż innowacyjnego podgrzewacza wody Velis Plus w dowolnym miejscu domowych wnętrz.

Czytaj więcej

 
BĄDŹ „SMART” Z PURMO zdjęcie

BĄDŹ „SMART” Z PURMO

W jaki sposób sprawdzić, czy interesujący nas model grzejnika dobrze komponuje się z wystrojem wnętrza i zapewnia optymalny komfort cieplny? Aplikacja Purmo SmartBox, która m.in. umożliwia wizualizację grzejnika Purmo na ścianie prawdziwego pomieszczenia, rozwieje wszelkie wątpliwości. I to całkowicie za darmo!

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 130