Robert Bosch Sp. z o.o. Junkers
 
W jaki sposób wybierać grzejniki do domu? zdjęcie

W jaki sposób wybierać grzejniki do domu?

Planowanie zakupu nowych grzejników, wydawałoby się łatwym zadaniem. 

Czytaj więcej

 
Grzejnik łazienkowy - prosty wygląd i przydatne funkcje zdjęcie

Grzejnik łazienkowy - prosty wygląd i przydatne funkcje

Do łazienki możemy kupić tradycyjne grzejniki drabinkowe, które mimo swojej prostoty, posiadają funkcję suszenia ręczników czy możliwość sterowania smartfonem. Ich wnętrze wypełnia oleisty płyn grzewczy, dzięki któremu grzejnik elektryczny wytwarza ciepło podobne do C.O.Do dyspozycji mamybłyszczący model chrom lub slim o szerokości zaledwie 40 cm.

Czytaj więcej

 
Innowacja na rynku: grzejnik z jonami srebra zdjęcie

Innowacja na rynku: grzejnik z jonami srebra

Firma Armatura Kraków SA wprowadza do swojej oferty innowacyjny produkt: grzejnik aluminiowy z jonami srebra. Jest to całkowita nowość na polskim rynku.

Czytaj więcej

 
Przygotowanie grzejnika na zimę zdjęcie

Przygotowanie grzejnika na zimę

Nieestetyczna, łuszcząca się farba? Biel, która ostatnio przybrała żółty odcień? Zaplanuj malowanie grzejnika, jeszcze zanim rozpocznie się sezon grzewczy. Przeczytaj, jak przygotować grzejnik na zimę, aby wyglądał jak nowy.

Czytaj więcej

 
Grzejnikowe innowacje zdjęcie

Grzejnikowe innowacje

Grzejnik to przede wszystkim funkcjonalny element wyposażenia wnętrz – jego rola jest jasna: ma ogrzewać pomieszczenia. Ale w dzisiejszych czasach nie ma już urządzeń jednofunkcyjnych, prawda? Rozmowy telefoniczne dawno przestały być jedną rolą telefonu, komputer to często też telewizor, a lodówki filtrują nam wodę do picia. Czy zatem grzejniki mogą nie tylko grzać? Na pewno tak.

Czytaj więcej

 
Grzejnik łazienkowy - coś więcej niż ogrzewanie zdjęcie

Grzejnik łazienkowy - coś więcej niż ogrzewanie

Do pełnego relaksu podczas kąpieli lub prysznica potrzebujemy nie tylko ciepła, ale także odpowiedniego nastroju i muzyki. Zadba o to grzejnik łazienkowy, który posiada zestaw głośników i podświetlenie LED w stylu zen. Dzięki płycie promieniującej i wentylatorowi, potrafi jednocześnie ogrzewać pomieszczenie i suszyć ręczniki.

Czytaj więcej

 
Grzejniki dekoracyjne w domu – ciepło w pięknej zdjęcie

Grzejniki dekoracyjne w domu – ciepło w pięknej

Czy grzejnik może być ozdobą domu? Jak najbardziej! Nowoczesne modele grzejników dekoracyjnych to nie tylko przyjemny komfort cieplny, ale też piękny design, który podkreśli charakter każdego pomieszczenia.

Czytaj więcej

 
Proste sposoby, dzięki którym nadasz swojemu wnętrzu industrialnego charakteru zdjęcie

Proste sposoby, dzięki którym nadasz swojemu wnętrzu industrialnego charakteru

Skąd tak naprawdę się wziął industrializm i dlaczego jest tak popularny?

Czytaj więcej

 
Jaki grzejnik w pokoju dziecka? zdjęcie

Jaki grzejnik w pokoju dziecka?

Grzejniki w pokojach dziecięcych powinny zapobiegać wysuszaniu powietrza i cyrkulacji kurzu. Przydatny będzie ich łagodny kształt i blokada ustawień termostatu. Możemy wybrać zarówno tańsze grzejniki konwekcyjne, jak i droższe - radiacyjne. Dzięki podświetleniu LED stworzą w pokoju dziecka przytulny nastrój.

Czytaj więcej

 
Grzejnik z aplikacją i podświetleniem zdjęcie

Grzejnik z aplikacją i podświetleniem

Nowy grzejnik radiacyjny, w formie poziomej lub pionowej, posiada zaawansowany system sterowania. Zarządzamy jego pracą przy pomocy aplikacji mobilnej. Dzięki czujnikom (ruchu, światła, otwartych okien) – sam dostosowuje swoją pracę do zmieniających się warunków. Z kolei podświetlenie diodami LED tworzy w pokoju przytulny nastrój.

Czytaj więcej

 
Grzejnik łazienkowy z lustrem zdjęcie

Grzejnik łazienkowy z lustrem

Na rynku pojawił się elektryczny grzejnik łazienkowy, który wyposażony został w lustro. Dzięki wentylatorowi, pracy z maksymalną mocą oraz 2 ramionom i wieszakowi - nie tylko szybko dogrzeje łazienkę, ale także wysuszy ręczniki. Jego cyfrowy wyświetlacz obsługujemy za pomocą klawiszy dotykowych.

Czytaj więcej

 
Grzejnik dobry na … lato zdjęcie

Grzejnik dobry na … lato

Istnieje grzejnik, który dzięki połączeniu z pompą ciepła, może w całości ogrzewać za pomocą energii odnawialnej, a także chłodzić pomieszczenie podczas lata. Aby zapewnić właściwą temperaturę nawet podczas bardzo mroźnych dni - urządzenie wyposażono w 2 elementy grzewcze oraz wydajny i cichy wentylator.

Czytaj więcej

 
Co wspólnego mają gąski z produkcją grzejnika aluminiowego? Poznaj tajemnice produkcji grzejników zdjęcie

Co wspólnego mają gąski z produkcją grzejnika aluminiowego? Poznaj tajemnice produkcji grzejników

Dzięki własne produkcji możemy zapewnić najwyższą jakość naszych produktów. Kontrolujemy każdy proces, każdy nawet najmniejszy krok w łańcuchu produkcyjnym grzejnika aluminiowego. I dlatego dajemy na niego 20 lat gwarancji.

Czytaj więcej

 
Tylko do końca roku RABAT 10% na grzejniki z wentylatorem zdjęcie

Tylko do końca roku RABAT 10% na grzejniki z wentylatorem

Grzejniki z serii E-VENT, czyli z wentylatorem, to najlepsze rozwiązanie do instalacji niskotemperaturowych. Wentylator  zwiększa moc grzejnika o minimum 30%. Mając grzejnik z wentylatorem można zastosować trójbiegowy sterownik, który umożliwia regulację mocy i dynamiki grzania.

Czytaj więcej

 
Grzejniki ścienne REGULUS®-system – efektywność i komfort zdjęcie

Grzejniki ścienne REGULUS®-system – efektywność i komfort

Jakie grzejniki wybrać do nowoczesnych, energooszczędnych budynków, aby zapewnić użytkownikom  możliwość wyboru lub też zmianę sposobu ogrzewania w zależności od wymagań. Z pewnością jedną z cech takich grzejników powinna być szybka reakcja na sygnał ze sterownika. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 455