Buderus

Wynik wyszukiwania

 
Dlaczego warto zdecydować się na ogrzewanie na podczerwień? zdjęcie

Dlaczego warto zdecydować się na ogrzewanie na podczerwień?

Z roku na rok można zauważyć coraz większą liczbę osób, która wybierając ogrzewanie do domu skupia się nie tylko na komforcie cieplnym, ale również na tym, aby system grzewczy był ekologiczny i ekonomiczny.

Czytaj więcej

 
Nowe spojrzenie na centralne ogrzewanie – folia grzewcza zdjęcie

Nowe spojrzenie na centralne ogrzewanie – folia grzewcza

W klimacie umiarkowanym ogrzewanie jest niezbędne do utrzymania komfortu termicznego wnętrza budynku. Szczególnie zimą, gdy na zewnątrz temperatury spadają poniżej zera, trzeba dostarczyć ciepło do pomieszczeń. Standardowe systemy centralnego ogrzewania, złożone z kotła grzewczego, rur i wymienników ciepła, znalazły konkurencję w postaci nowej technologii, jaką są folie grzewcze infrared.

Czytaj więcej

 
Pompa ciepła - ekologiczny sposób na ogrzewanie domu zdjęcie

Pompa ciepła - ekologiczny sposób na ogrzewanie domu

Jakie ogrzewanie domu sprawdzi się najlepiej? Na to pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi – jest ich wiele, ponieważ dobór odpowiedniej technologii jest uzależniony od wielu czynników.

Czytaj więcej

 
Centralne ogrzewanie – wolność wyboru czy samoograniczenie? zdjęcie

Centralne ogrzewanie – wolność wyboru czy samoograniczenie?

Nasze decyzje co do wyboru technologii budowy domu są ostateczne. Jedną z nich jest konfiguracja instalacji centralnego ogrzewania.

Czytaj więcej

 
CZAS GRA NA KORZYŚĆ REGULUSÓW – ogrzewanie, chłodzenie – całoroczny komfort cieplny zdjęcie

CZAS GRA NA KORZYŚĆ REGULUSÓW – ogrzewanie, chłodzenie – całoroczny komfort cieplny

Grzejniki REGULUS®-system to produkty o wszechstronnym zastosowaniu, to wynika wprost ich konstrukcji: układ wodny z miedzi, układ oddawania ciepła do otoczenia z aluminium, bardzo mała masa własna, wyraźnie większa od innych grzejników powierzchnia wymiany.

Czytaj więcej

 
Ogrzewanie nowego domu - przegląd ekologicznych rozwiązań zdjęcie

Ogrzewanie nowego domu - przegląd ekologicznych rozwiązań

Decyzja o sposobie, w jaki będzie ogrzewany nowy dom, jest jedną z pierwszych, które inwestor musi podjąć już na etapie wyboru projektu.

Czytaj więcej

 
Jakie ogrzewanie do hal, magazynów i warsztatów zdjęcie

Jakie ogrzewanie do hal, magazynów i warsztatów

Jakie ogrzewanie do warsztatu lub hali produkcyjnej?

Czytaj więcej

 
Ogrzewanie i chłodzenie płaszyznowe Uponor zdjęcie

Ogrzewanie i chłodzenie płaszyznowe Uponor

Uponor oferuje przyjazne dla środowiska i zapewniające wysoki komfort systemy ogrzewania i chłodzenia , oraz , aby zapewnić odpowiedni klimat do pracy i życia.

Czytaj więcej

 
Ogrzewanie ścienne w Twoim domu: czy warto postawić na ciepło wprost ze ścian?  zdjęcie

Ogrzewanie ścienne w Twoim domu: czy warto postawić na ciepło wprost ze ścian?

Popularna podłogówka zyskała zwolenników dzięki wysokiej efektywności przy niskotemperaturowych źródłach ciepła i komfortowemu użytkowaniu. Wśród innowacyjnych rozwiązań w zakresie ogrzewania płaszczyznowego pojawia się również instalacja ścienna – jak działa i dlaczego warto wybrać ciepło ze ścian?

Czytaj więcej

 
Ogrzewanie i chłodzenie grzejnikami - grzejniki rewersyjne REGULUS® - REVERS - grzejniki do pomp ciepła - grzejniki niskotemperaturowe zdjęcie

Ogrzewanie i chłodzenie grzejnikami - grzejniki rewersyjne REGULUS® - REVERS - grzejniki do pomp ciepła - grzejniki niskotemperaturowe

Nowoczesne domy są coraz cieplejsze i możliwe jest ich ogrzewanie niskotemperaturowymi źródłami ciepła współdziałającymi z niskotemperaturowymi grzejnikami. Które grzejniki są faktycznie niskotemperaturowe? Otóż by grzejnik był zdolny do grzania niskotemperaturowego, musi mieć dużą powierzchnię kontaktu z powietrzem. Takimi grzejnikami są regulusy – grzejniki ścienne o największej na rynku powierzchni wymiany.

Czytaj więcej

 
Comfort E – elektryczne ogrzewanie podłogowe od Uponor zdjęcie

Comfort E – elektryczne ogrzewanie podłogowe od Uponor

Ograniczone miejsce, niskie pomieszczenie lub brak źródeł ciepła, jak piece gazowe – to tylko niektóre z czynników uniemożliwiających montaż tradycyjnych, wodnych systemów ogrzewania podłogowego. Rozwiązaniem są elektryczne maty grzewcze Uponor Comfort E zasilane prądem i przyjazne środowisku.

Czytaj więcej

 
Złoty Laur Konsumenta 2020 w kategorii Ogrzewanie Podłogowe! zdjęcie

Złoty Laur Konsumenta 2020 w kategorii Ogrzewanie Podłogowe!

Laur Konsumenta to znany od kilku lat plebiscyt, wyróżniający liderów jakości i innowacyjności w swojej branży, od lat cieszący się nieustającym powodzeniem.

Czytaj więcej

 
Wpływ wentylacji mechanicznej na ogrzewanie w domu, sposób jej czyszczenia czy montaż  10 rzeczy, które musisz wiedzieć o rekuperacji zdjęcie

Wpływ wentylacji mechanicznej na ogrzewanie w domu, sposób jej czyszczenia czy montaż 10 rzeczy, które musisz wiedzieć o rekuperacji

Instalacja wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła jest coraz częściej stosowanym rozwiązaniem w nowo powstających budynkach. To niewątpliwie najlepszy krok w stronę oszczędności energii, wciąż budzi jednak wiele pytań i wątpliwości np. jaki rodzaj rekuperatora wybrać, jaki to będzie miało wpływ na ogrzewanie w domu itd. Eksperci z VASCO Group postanowili odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.

Czytaj więcej

 
Współczesne ogrzewanie domu – o czym warto wiedzieć? zdjęcie

Współczesne ogrzewanie domu – o czym warto wiedzieć?

Sposób ogrzewania budynku to jedna z ważniejszych decyzji, jaką trzeba podjąć na etapie projektowania domu. Metoda, którą wybierzemy, wpływa nie tylko na wygląd budynku, ale także późniejsze wydatki, a wiadomo przecież, że to właśnie ogrzewanie najbardziej nadwyręża portfele i konta domowników. Poznaj najlepsze sposoby na ogrzanie budynku, dzięki którym zimowy okres nie będzie aż tak bardzo dotkliwy.

Czytaj więcej

 
Ogrzewanie na podczerwień - to jest to ! zdjęcie

Ogrzewanie na podczerwień - to jest to !

Budując dom lub remontując mieszkanie stajemy przed wieloma wyborami, jednym z najważniejszych jest wybór odpowiedniego systemu ogrzewania, który będzie ekologiczny, zapewni nam komfort cieplny , a zarazem nie zrujnuje budżetu domowego.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1033