Buderus

Wynik wyszukiwania

 
Grzejnikowe innowacje zdjęcie

Grzejnikowe innowacje

Grzejnik to przede wszystkim funkcjonalny element wyposażenia wnętrz – jego rola jest jasna: ma ogrzewać pomieszczenia. Ale w dzisiejszych czasach nie ma już urządzeń jednofunkcyjnych, prawda? Rozmowy telefoniczne dawno przestały być jedną rolą telefonu, komputer to często też telewizor, a lodówki filtrują nam wodę do picia. Czy zatem grzejniki mogą nie tylko grzać? Na pewno tak.

Czytaj więcej

 
Wywiad z Magdaleną Tokarczyk-Cyran, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Armatura Kraków SA zdjęcie

Wywiad z Magdaleną Tokarczyk-Cyran, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Armatura Kraków SA

O marce, trendach w branży i produktach rozmawiamy z Magdaleną Tokarczyk-Cyran, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Armatura Kraków SA

Czytaj więcej

 
Innowacja na rynku: grzejnik z jonami srebra zdjęcie

Innowacja na rynku: grzejnik z jonami srebra

Firma Armatura Kraków SA wprowadza do swojej oferty innowacyjny produkt: grzejnik aluminiowy z jonami srebra. Jest to całkowita nowość na polskim rynku.

Czytaj więcej

 
„Aluminiowa” promocja Hewalex zdjęcie

„Aluminiowa” promocja Hewalex

W dniu 29 marca 2012 r. firma Hewalex wprowadza do oferty nowe kompletne zestawy solarne wykorzystujące innowacyjne, wykonane w najnowocześniejszej technologii spawania laserowego, kolektory słoneczne typu KS2000 TLP Am.

Czytaj więcej

 
Najwyższa jakość w technice grzewczej – wszechstronny kocioł gazowy CGB-2 marki Wolf zdjęcie

Najwyższa jakość w technice grzewczej – wszechstronny kocioł gazowy CGB-2 marki Wolf

Kondensacyjny kocioł gazowy CGB-2 to jeden z nowych produktów firmy Wolf-Technika Grzewcza sp. z o.o., oficjalnego dystrybutora produktów niemieckiej marki Wolf w Polsce. 

Czytaj więcej

 
Hewalex laureatem GreenEvo zdjęcie

Hewalex laureatem GreenEvo

GreenEvo - Akcelerator Zielonych Technologii to projekt Ministerstwa Środowiska wspierający rozwój polskich innowacyjnych przedsiębiorstw.

Czytaj więcej

 
Innowacyjne zespoły pompowo-sterownicze zdjęcie

Innowacyjne zespoły pompowo-sterownicze

W marcu 2012r., firma Hewalex wprowadziła do oferty nowe zespoły sterowniczo-pompowe ZPS 18e-01 oraz ZPS 18a-01. Zastępują one dotychczas znane z oferty zespoły ZPS 6-01 i ZPS 16-01.  

Czytaj więcej

 

Hewalex liderem na rynku płaskich kolektorów słonecznych

Według najnowszego rankingu magazynu „Systemy Instalacyjne”, firma Hewalex odnotowała największą sprzedaż płaskich kolektorów słonecznych w 2010 r., tym samym utrzymała pozycję lidera z roku 2009. Również na rynku pomp ciepła Hewalex odnosi sukcesy, plasując się na pozycji v-ce lidera  w sprzedaży tego asortymentu.

Czytaj więcej

 
Nowe wydanie Chłodnictwo&Klimatyzacja zdjęcie

Nowe wydanie Chłodnictwo&Klimatyzacja

Jak ważny jest to obecnie problem wiedzą zapewne wszyscy inwestorzy, którzy chcąc sprostać nowo wprowadzanym przepisom, jak i coraz większym kosztom eksploatacyjnym muszą już na etapie projektu, zakupu urządzeń, zadecydować o odpowiedniej technologii.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 9