Buderus

Wynik wyszukiwania

 
Wywiad z Magdaleną Tokarczyk-Cyran, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Armatura Kraków SA zdjęcie

Wywiad z Magdaleną Tokarczyk-Cyran, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Armatura Kraków SA

O marce, trendach w branży i produktach rozmawiamy z Magdaleną Tokarczyk-Cyran, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Armatura Kraków SA

Czytaj więcej

 
FLIR zapowiada najbardziej ekonomiczną kamerę termowizyjną dla służb ratowniczych zdjęcie

FLIR zapowiada najbardziej ekonomiczną kamerę termowizyjną dla służb ratowniczych

Kamera termowizyjna FLIR K1 daje służbom ratowniczym możliwość wykrycia ciepła w ciemności i pełnym zadymieniu

Czytaj więcej

 
Grupy Armatura z nowym Centrum Logistycznym zdjęcie

Grupy Armatura z nowym Centrum Logistycznym

Grupa Armatura, wiodący polski producent baterii, grzejników aluminiowych i zaworów, od początku 2011 roku korzysta z nowego Centrum Logistycznego. Nowoczesne magazyny zlokalizowane w Nisku na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej to inwestycja wynikająca z rozszerzenia w ostatnich latach asortymentu firmy i dynamicznego wzrostu sprzedaży zarówno na rynku polskim, jak i za granicą.

Czytaj więcej

 
Designerska łazienka ze smakiem i na ciepło zdjęcie

Designerska łazienka ze smakiem i na ciepło

Z lekką nutką nowoczesności, minimalizmu bądź bijąca kolorem... Zniewalający klimat luksusowego SPA, czy gustowny powrót do bogatego dworkowego stylu. Urządzona ze smakiem, dopracowana ze szczegółami, i do tego „na ciepło”. Właśnie.. jak sprawić, aby w łazience zapanował gorący klimat i w przenośni – i dosłownie?

Czytaj więcej

 
Czujniki czadu. Jak dokonać najlepszego zakupu? zdjęcie

Czujniki czadu. Jak dokonać najlepszego zakupu?

Czujniki czadu to jedno z głównych urządzeń zapewniających ochronę przed zaczadzeniem. Ich zastosowanie zmniejsza wielokrotnie to ryzyko, ale tylko w przypadku zakupu czujników o odpowiedniej jakości. W jaki sposób wybrać te najlepsze? Proces ten opiera się na kilku podstawowych krokach.

Czytaj więcej

 
NOWE POMPY C.O., OTULINY I ARMATURA ŁAZIENKOWA W OFERCIE MAREK KELLER I DELFIN zdjęcie

NOWE POMPY C.O., OTULINY I ARMATURA ŁAZIENKOWA W OFERCIE MAREK KELLER I DELFIN

Mimo wakacji, w Grupie SBS praca idzie pełną parą. Dowodem na to są produkty, które w ciągu ostatniego miesiąca zostały wprowadzone do sprzedaży. 

Czytaj więcej

 
Ciepłomierze – poznaj nowość w marki Keller zdjęcie

Ciepłomierze – poznaj nowość w marki Keller

W marce Keller właśnie pojawiły się nowe produkty – kompaktowe ciepłomierze z mechanicznym, jednostrumieniowym przetwornikiem przepływu, pracujące w zakresie temperatur 15-90oC.  

Czytaj więcej

 
iBros - Aspirator do pomiaru zapylenia TSI SidePak AM520 zdjęcie

iBros - Aspirator do pomiaru zapylenia TSI SidePak AM520

Aspirator osobisty - pyłomierz SidePak AM520 jest mały, przenośny i zasilany baterią. Co bardzo ważne – zapewnia pomiar i odczyt w czasie rzeczywistym wartości stężenia masowego aerozoli, pyłów, dymów, mgieł w strefie oddychania pracownika.

Czytaj więcej

 
Innowacje są drogą do konkurencyjności zdjęcie

Innowacje są drogą do konkurencyjności

Przyszłość węgla, klienci firm energetycznych, samochody elektryczne, sposoby finansowania inwestycji i współpraca z uczelniami – to tematy wokół których koncentrowały się dyskusje drugiego dnia Kongresu Energi@21 w Poznaniu.

Czytaj więcej

 
INTELIGENTNY I EKOLOGICZNY DOM NISKIM KOSZTEM zdjęcie

INTELIGENTNY I EKOLOGICZNY DOM NISKIM KOSZTEM

Urządzenia wspomagające pracę systemów grzewczych i klimatyzacyjnych umożliwiają dostosowanie warunków cieplnych we wnętrzach do indywidualnych potrzeb domowników. Te najbardziej innowacyjne są jednocześnie energooszczędne, a ich zakup nie musi wiązać się z nadmiernym wydatkiem.

Czytaj więcej

 
Ogrzewacze wody do zadań specjalnych zdjęcie

Ogrzewacze wody do zadań specjalnych

Przepływowe ogrzewacze wody to nie nowość… ale odpowiadające im akcesoria natryskowe zaprojektowane przez inżynierów marki Dafi Systems już tak! Na rynku pojawił się zestaw higieniczny z rączką wyposażoną w funkcję START/ STOP. Co zyskujemy dzięki takiemu rozwiązaniu?

Czytaj więcej

 
Belka chłodząco-grzewcza PLEXUS zdjęcie

Belka chłodząco-grzewcza PLEXUS

Chłodzenie, Ogrzewanie i Wentylacja pomieszczeń użyteczności publicznej typu biura, banki, sale konferencyjne itp. Możliwość łatwej integracji w pomieszczeniach z sufitami podwieszonymi, różnych typów oraz w pomieszczeniach bez sufitów podwieszonych.

Czytaj więcej

 
ZARZĄDZANIE TEMPERATURĄ – TO PROSTE! zdjęcie

ZARZĄDZANIE TEMPERATURĄ – TO PROSTE!

Nowoczesne systemy regulacji temperatury pozwalają w prosty sposób zarządzać ciepłem w naszych domach i mieszkaniach. Zaawansowana technologia zamknięta w niewielkich urządzeniach zapewnia komfort i znaczne oszczędności. Warto wziąć to pod uwagę w kontekście nadchodzącej jesieni i zimy

Czytaj więcej

 
REGULATOR TEMPERATURY DOPASOWANY DO POTRZEB zdjęcie

REGULATOR TEMPERATURY DOPASOWANY DO POTRZEB

Coraz niższa temperatura za oknem każe na dobre pożegnać się ze złotą, polską i słoneczną jesienią. Kaloryfery w naszych domach rozpoczęły już pracę na wysokich obrotach, bo długa zima zbliża się nieubłaganie. Już czas pomyśleć o energooszczędnym ogrzewaniu, by jak co roku, nie zaskoczyły nas zbyt wysokie rachunki

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 14