Buderus

Wynik wyszukiwania

 
Wywiad z Magdaleną Tokarczyk-Cyran, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Armatura Kraków SA zdjęcie

Wywiad z Magdaleną Tokarczyk-Cyran, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Armatura Kraków SA

O marce, trendach w branży i produktach rozmawiamy z Magdaleną Tokarczyk-Cyran, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Armatura Kraków SA

Czytaj więcej

 
Inwestycje w OZE wciąż mogą być dla niektórych grup korzystne i opłacalne zdjęcie

Inwestycje w OZE wciąż mogą być dla niektórych grup korzystne i opłacalne

Wywiad z Grzegorzem Wiśniewskim Prezesem Instytutu Energetyki Odnawialnej.

Czytaj więcej

 
Najlepszą receptą na sukces jest działanie - wywiad z Pawłem Otrębskim z Mark Polska zdjęcie

Najlepszą receptą na sukces jest działanie - wywiad z Pawłem Otrębskim z Mark Polska

Najlepszą receptą na chwiejne gospodarczo czasy jest działanie – wywiad z Pawłem Otrębskim, Dyrektorem Zarządzającym firmy Mark Polska Sp. z o.o.

Czytaj więcej

 
Nowy numer CIEPŁOWNICTWO OGRZEWNICTWO WENTYLACJA (5/2014) zdjęcie

Nowy numer CIEPŁOWNICTWO OGRZEWNICTWO WENTYLACJA (5/2014)

W numerze 5/2014: Finpol I Radpol-europejska jakość w systemach ciepłowniczych –wywiad. Finpl and Radpol –European Quality In District Heating Systems – An Interview – Andrzej Sielski

Czytaj więcej

 
BUDOWLANA MARKA ROKU 2015 zdjęcie

BUDOWLANA MARKA ROKU 2015

Bezpośredni użytkownicy materiałów budowlanych po raz 11-ty są opiniotwórczym gremium, dzięki któremu formułowany jest Ranking Budowlana Marka Roku. Pomysłodawcą i organizatorem Rankingu jest firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku – istniejący od 1996 roku instytut, który jest liderem badań marketingowych dla przedsiębiorstw z sektora budowlanego.   

Czytaj więcej

 
Ranking Budowlana Marka Roku ogłoszony po raz XI-ty zdjęcie

Ranking Budowlana Marka Roku ogłoszony po raz XI-ty

26 czerwca 2015 br. w Hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy odbyła się Gala wręczenia tytułów Budowlana Marka Roku 2015 i Champion Roku 2015. Wśród licznie zgromadzonych gości znaleźli się przedstawiciele producentów materiałów budowlanych, organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszeń branżowych, i partnerów biznesowych.  

Czytaj więcej

 
Junkers podwójnie nagrodzony zdjęcie

Junkers podwójnie nagrodzony

Użytkownicy i instalatorzy urządzeń i systemów grzewczych wyróżnili markę Junkers. W czerwcu przyznane zostały jej dwa prestiżowe tytuły, Konsumencki Lider Jakości 2013 i Brązowa Budowlana Marka Roku 2013.

Czytaj więcej

 
Świat i Polska – po czy przed kryzysem? zdjęcie

Świat i Polska – po czy przed kryzysem?

Pytany o to, czy kryzys uderzy po raz drugi? I jak przedsiębiorcy mogą się do niego przygotować? Profesor Grzegorz W. Kołodko odpowiada: Kryzys nie „uderzy po raz drugi”, gdyż trwa cały czas. Nie należy utożsamiać kryzysu z recesją. Przecież to kryzys systemowy, to kryzys neoliberalnego kapitalizmu, który myli środki rozwoju z jego celami i – w celu już wspomnianego wzbogacania nielicznych kosztem licznych – sprzyja irracjonalnemu rozregulowaniu gospodarki, czyniąc przy okazji z państwa bez mała wroga publicznego numer jeden.

Czytaj więcej

 
NAGRODY BRANŻOWE STOWARZYSZENIA POLSKA WENTYLACJA zdjęcie

NAGRODY BRANŻOWE STOWARZYSZENIA POLSKA WENTYLACJA

Podczas tegorocznej, 13. edycji  Międzynarodowych Targów Techniki Wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA, organizowanych przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja, odbyła się uroczysta Gala Branżowa. 

Czytaj więcej

 
Czy stać Cię na tani system grzewczy? zdjęcie

Czy stać Cię na tani system grzewczy?

Czy kupowanie tanich produktów to rzeczywista oszczędność? Badania pokazują, że świadomość Polaków na ten temat wzrasta. Z sondy przeprowadzonej przez firmę Danfoss Poland wynika, że aż 77 % respondentów woli zainwestować w droższy system grzewczy, aby potem płacić mniej za ogrzewanie.

Czytaj więcej

 
Sposób na tani i ciepły dom zdjęcie

Sposób na tani i ciepły dom

Przy budowie domu zawczasu należy zadbać o najtańszy sposób ogrzewania. Rozwiązania proponowane przez architektów nie zawsze idą w kierunku ekonomii.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 11